صفحه اصلی این پایگاه اینترنتی معرفی بازی، تصاویر بازی، پوستر بازی، تریلر بازی، بازی‌نامه، تحقیقات میدانی بازی و ... اخبار بازی و انعکاس بازی در رسانه‌های مختلف خرید بازی‌های عملیات انهدام و وسایل پیرامونی آن‌ها امور مربوط به کاربران بازی، ثبت‌نام کاربران، خرید بازی، درخواست نمایندگی پخش و ... هدیه‌های بازی به کاربران، تصاویر پس‌زمینه بازی، محافظ صفحه‌نمایش بازی و ... پرسش‌های متداول درباره بازی، ارسال پرسش درباره بازی، ارسال نظر درباره بازی و ... بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو به همراه تمام اطلاعات آن و امکان خرید آن
 

بازی عملیّات انهدام 1: نبرد فاو، مرحلۀ اول، نخلستان، عبور از نخلستانبازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو»، نخستين بازی از «مجموعه بازی‌های رایانه‌ای سه‌بعدی عملیّات انهدام» می‌باشد که در سال 1387 ارائه شده است و به شبیه‌سازی دقیق «عملیّات والفجر 8» می‌پردازد.

این بازی که «نخستین بازی سه‌بعدی و تخصّصی دفاع مقدّس» محسوب می‌شود، اوّلین بازی تولیدی «شرکت رسانه‌گستر بنیسی» است که سعی کرده است تا از ظرفیّت محتوایی، فنّی و گرافیکی آن زمان کشور برای ساخت یک بازی رایانه‌ای سه‌بعدی و اکشن اوّل شخص درگیرکننده و با محتوا، گوشه‌ای از فداکاری‌های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدّس و فرهنگ آن را به تصویر بکشد.

در ادامه، دکمه‌هایی قرار داده شده است که هر یک، این بازی را به سبک خود معرّفی می‌کنند. با کلیک‌کردن بر روی هر یک از آن‌ها می‌توانید به اطّلاعات مربوطه دسترسی پیدا کنید:

 

معرّفی بازی در یک نگاه   تصاویر بازی   پوسترهای بازی   فیلم بازی   سازندگان بازی

اخبار بازی   پرسش‌های متداول   ارسال پرسش یا نظر   تقاضای نمایندگی پخش   خرید بازی

 

 

       

تمام حقوق اين پايگاه اينترنتی، ویژه شرکت رسانه‌گستر بنیسی است و بیان مطلب از این پایگاه اینترنتی، تنها با ذکر نام پایگاه بلامانع می‌باشد.

لطفا نظرات و دیدگاه‌های خود را با کلیک‌کردن بر روی دکمه «نامه» برای ما ارسال فرمایید.