صفحه اصلی این پایگاه اینترنتی معرفی بازی، تصاویر بازی، پوستر بازی، تریلر بازی، بازی‌نامه، تحقیقات میدانی بازی و ... اخبار بازی و انعکاس بازی در رسانه‌های مختلف خرید بازی‌های عملیات انهدام و وسایل پیرامونی آن‌ها امور مربوط به کاربران بازی، ثبت‌نام کاربران، خرید بازی، درخواست نمایندگی پخش و ... هدیه‌های بازی به کاربران، تصاویر پس‌زمینه بازی، محافظ صفحه‌نمایش بازی و ... پرسش‌های متداول درباره بازی، ارسال پرسش درباره بازی، ارسال نظر درباره بازی و ... بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو به همراه تمام اطلاعات آن و امکان خرید آن
 

بازی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرمشهر»، درگیری در بیابان و پرتاب نارنجک«شرکت رسانه‌گستر بنیسی» در نظر دارد امـکـانـات مـخـتلفی را به خریداران و بازیکنان محترم بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» ارائه کرده و پشتیبانی‌های گوناگونی را از آن‌ها انجام دهد.

به همین منظور، این صفحه در این پایگاه اینترنتی قرار داده شده است تا خریداران و بازیکنان گرامی بازی بتوانند به این امکانات دسترسی یافته و یا از پشتیبانی‌های شرکت تولیدکننده بازی بهره ببرند.

در ادامه، گزینه‌های مختلفی قرار داده شده است که با کلیک‌کردن بر روی هر یک از آن‌ها می‌توانید به امکانات موردنظر دسترسی یافته و یا از پشتیبانی آن استفاده کنید:

 

ثبت‌نام خریداران   خرید بازی   رهگیری خرید   تقاضای نمایندگی پخش

گیم‌نت‌های بازی   هدیه‌های بازی   نظر و پرسش   ثبت‌نام در پایگاه

دریافت کد فعّال‌سازی   دریافت برنامه فعال‌ساز   ویژه مبلّغین

 

 

       

تمام حقوق اين پايگاه اينترنتی، ویژه شرکت رسانه‌گستر بنیسی است و بیان مطلب از این پایگاه اینترنتی، تنها با ذکر نام پایگاه بلامانع می‌باشد.

لطفا نظرات و دیدگاه‌های خود را با کلیک‌کردن بر روی دکمه «نامه» برای ما ارسال فرمایید.