صفحه اصلی این پایگاه اینترنتی معرفی بازی، تصاویر بازی، پوستر بازی، تریلر بازی، بازی‌نامه، تحقیقات میدانی بازی و ... اخبار بازی و انعکاس بازی در رسانه‌های مختلف خرید بازی‌های عملیات انهدام و وسایل پیرامونی آن‌ها امور مربوط به کاربران بازی، ثبت‌نام کاربران، خرید بازی، درخواست نمایندگی پخش و ... هدیه‌های بازی به کاربران، تصاویر پس‌زمینه بازی، محافظ صفحه‌نمایش بازی و ... پرسش‌های متداول درباره بازی، ارسال پرسش درباره بازی، ارسال نظر درباره بازی و ... بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو به همراه تمام اطلاعات آن و امکان خرید آن
 

کد خبر: 053

عنوان خبر: کتاب «بازی‌نامه عملیّات انهدام 2»، کاندیدای نهایی کتاب سال 93 ایران
تاریخ انتشار خبر: 02 / 12 / 1393

منبع خبر: همین پایگاه اینترنتی.

انتشاردهندگان دیگر خبر:

وبگاه بنیاد ملّی بازی‌های رایانه‌ای؛

وبگاه تبیان‌گیم؛

پایگاه خبرخوان بازی.

 

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بنیسی»، طبق تماس‌های گرفته‌شده با شرکت در خصوص کاندید‌شدن کتاب «بازی‌نامه عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» برای کتاب سال 93 ایران در موضوع دفاع مقدّس، هر لحظه بر میزان احتمال برگزیده‌شدن این کتاب به عنوان کتاب سال 93 ایران افزوده می‌شود.

کتاب «آموزش بازی‌نامه‌نویسی و بازی‌نامه عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» نگاشته «حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بنیسی»، مدیرعامل «شرکت رسانه‌گستر بنیسی» است و ناشر آن «نشر شاهد» می‌باشد، به گونه‌ای که ناشر در مقدّمۀ این کتاب آورده است:

«در پی آفرینش هنرمندانۀ بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» که محصول ذهن خلّاق و هنر فاخر و متعالی اعضای «شرکت رسانه‌گستر بنیسی» و به ویژه مدیرعامل آن، «حجّت الاسلام حبیب داستانی بنیسی» است، «انتشارات شاهد» مصمّم گردید که هم‌زمان با عرضۀ این بازی رایانه‌ای، به انتشار متن بازی‌نامۀ این بازی فاخر و ارزشمند و همچنین استانداردها و ضوابط بازی‌نامه‌نویسی در قالب یک کتاب بپردازد.»

این جشنواره که مراسم اعلام برگزیدگان و تقدیر از آن‌ها، طی مراسمی عصر روز یک‌شنبه مورخ 3 اسفند 1393 در باغ‌موزه دفاع مقدّس واقع در بلوار شهید حقّانی تهران برگزار خواهد شد، مهم‌ترین و معتبرترین جشنوارۀ کتاب در حوزۀ دفاع مقدّس محسوب می‌شود که در طی آن، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدّس، بهترین کتاب‌های سال در موضوع دفاع مقدّس را معرّفی خواهد کرد.

لازم به ذکر است این کتاب در دو بخش «آموزش بازی‌نامه‌نویسی» و «بازی‌نامه عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» نگاشته شده است و ناشر در ادامۀ مقدّمۀ خود چنین نوشته است: «این کتاب، نخستین کتاب جامع علمی، بومی و ضابطه‌مند در موضوع بازی‌نامه و بازی‌نامه‌نویسی در ایران است که می‌تواند به عنوان یک مرجع کامل برای بازی‌نامه‌نویسان، بازی‌سازان و جشنواره‌های بازی‌نامه‌نویسی مورد استفاده قرار گیرد.»

فهرست این کتاب در پیوند زیر موجود می‌باشد و می‌توانید آن را مشاهده فرمایید:

کتاب بازی‌نامه عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر
همچنین شما می‌توانید این کتاب را از همین وبگاه و با کلیک‌کردن بر روی پیوند «کتاب بازی‌نامه» با 20 درصد تخفیف ویژه تهیّه نمایید.

معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

 

تعداد بازدید از این مطلب: 290 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

 

       

تمام حقوق اين پايگاه اينترنتی، ویژه شرکت رسانه‌گستر بنیسی است و بیان مطلب از این پایگاه اینترنتی، تنها با ذکر نام پایگاه بلامانع می‌باشد.

لطفا نظرات و دیدگاه‌های خود را با کلیک‌کردن بر روی دکمه «نامه» برای ما ارسال فرمایید.