صفحه اصلی این پایگاه اینترنتی معرفی بازی، تصاویر بازی، پوستر بازی، تریلر بازی، بازی‌نامه، تحقیقات میدانی بازی و ... اخبار بازی و انعکاس بازی در رسانه‌های مختلف خرید بازی‌های عملیات انهدام و وسایل پیرامونی آن‌ها امور مربوط به کاربران بازی، ثبت‌نام کاربران، خرید بازی، درخواست نمایندگی پخش و ... هدیه‌های بازی به کاربران، تصاویر پس‌زمینه بازی، محافظ صفحه‌نمایش بازی و ... پرسش‌های متداول درباره بازی، ارسال پرسش درباره بازی، ارسال نظر درباره بازی و ... بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو به همراه تمام اطلاعات آن و امکان خرید آن
 

کد خبر: 054

عنوان خبر: مقام کتاب سال 93 ایران در دستان نگارنده کتاب «بازی‌نامه عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر»
تاریخ انتشار خبر: 03 / 12 / 1393

منبع خبر: همین پایگاه اینترنتی.

انتشاردهندگان دیگر خبر:

پایگاه اطّلاع‌رسانی فرهنگ‌نگار؛

 

کتاب «آموزش بازی‌نامه‌نویسی و بازی‌نامه عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» نگاشته «حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بنیسی»، مدیرعامل «شرکت رسانه‌گستر بنیسی»، مقام بهترین کتاب بینارشته‌ای را از میان کتاب‌های منتشره در سال‌های 1390 تا 1393 از شانزدهمین دوره کتاب سال دفاع مقدّس دریافت کرد و مقام «کتاب سال» را به خود اختصاص داد.

 

 

این جشنواره که توسّط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدّس برگزار می‌شود، مهم‌ترین و معتبرترین جشنوارۀ کتاب در حوزۀ دفاع مقدّس محسوب می‌گردد و در طی آن، بهترین کتاب‌های مربوط به دفاع مقدّس در رشته‌های مختلف معرّفی و مورد تقدیر قرار می‌گیرند. مراسم اختتامیّه شانزدهمین دورۀ این جشنواره، طی مراسمی عصر روز یک‌شنبه مورّخ 3 اسفند 1393 در باغ‌موزه دفاع مقدّس واقع در بلوار شهید حقّانی تهران برگزار شد و در طی آن، از کتاب «آموزش بازی‌نامه‌نویسی و بازی‌نامه عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» به عنوان بهترین کتاب بینارشته‌ای تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است که در کتابچه ویژه‌نامه شانزدهمین دوره جایزه کتاب سال دفاع مقدّس نیز به عنوان کسب‌شده این کتاب اشاره شده است که تصویر آن را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

 

در کتابچۀ این جشنواره آمده است: «این کتاب در زمره آثاری بود که در گروه خاصّی گنجانده نمی‌شد. از این رو، دبیرخانه جشنواره ارزیابی اثر را با کارشناسان متعدّدی در میان گذاشت که در راستای بررسی کارشناسان، کتاب «آموزش بازی‌نامه‌نویسی و بازی‌نامه عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» به سبب «مستندسازی علمی یک فرایند نرم‌افزاری» و «بدیع‌بودن آن در حوزه موضوعی دفاع مقدّس»، توسّط کارشناسان این گروه شایسته تقدیر شناخته شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فهرست کتاب بازی‌نامه در پیوند زیر موجود می‌باشد که می‌توانید آن را مشاهده فرمایید:

«کتاب بازی‌نامه عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر»

همچنین شما می‌توانید این کتاب را از همین وبگاه و با کلیک‌کردن بر روی پیوند «کتاب بازی‌نامه» با 20 درصد تخفیف ویژه تهیّه نمایید.

در ادامه تصاویری از جشنواره را ملاحضه می‌کنید:

 

     

  معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

 

تعداد بازدید از این مطلب: 296 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

       

تمام حقوق اين پايگاه اينترنتی، ویژه شرکت رسانه‌گستر بنیسی است و بیان مطلب از این پایگاه اینترنتی، تنها با ذکر نام پایگاه بلامانع می‌باشد.

لطفا نظرات و دیدگاه‌های خود را با کلیک‌کردن بر روی دکمه «نامه» برای ما ارسال فرمایید.