صفحه اصلی این پایگاه اینترنتی معرفی بازی، تصاویر بازی، پوستر بازی، تریلر بازی، بازی‌نامه، تحقیقات میدانی بازی و ... اخبار بازی و انعکاس بازی در رسانه‌های مختلف خرید بازی‌های عملیات انهدام و وسایل پیرامونی آن‌ها امور مربوط به کاربران بازی، ثبت‌نام کاربران، خرید بازی، درخواست نمایندگی پخش و ... هدیه‌های بازی به کاربران، تصاویر پس‌زمینه بازی، محافظ صفحه‌نمایش بازی و ... پرسش‌های متداول درباره بازی، ارسال پرسش درباره بازی، ارسال نظر درباره بازی و ... بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو به همراه تمام اطلاعات آن و امکان خرید آن
 

کد خبر: 059

عنوان خبر: سفر به تمدّنی نو و جذّاب در بازی رایانه‌ای «سفر جنجالی»
تاریخ انتشار خبر: 02 / 03 / 1394

منبع خبر: همین پایگاه اینترنتی.

انتشاردهندگان دیگر خبر:

پایگاه اطّلاع‌رسانی فرهنگ‌نگار.

 

مدیرعامل «شرکت رسانه‌گستر بنیسی» این روزها از یک بازی رایانه‌ای جدید سخن به میان می‌آورد و می‌گوید: بازی رایانه‌ای جدید شرکت، یک بازی دوبُعدی ماجراجویانه با نام «سفر جنجالی» است.

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بنیسی»، در جدیدترین مطلب اعلام‌شده، مدیرعامل شرکت چنین اضافه کرد: بازی در یک تمدّن فرضی و بسیار زیبا که از روستا و شهرهایی تشکیل شده است، اتّفاق می‌افتد. بازی‌باز در طی یک داستان و به همراه شخصیّت‌های بازی، وارد این تمدّن می‌شود و می‌تواند به مناطق مختلف آن برود. وجود مکان‌های مختلف در هر یک از شهرها و روستا و همچنین وجود مجهولات متنوّع داستانی و برخورد بازی‌باز با یک گروه خرابکاری نفوذی به این تمدّن، بازی را بیش از پیش جذّاب می‌کند.

وی ادامه داد: این بازی قابلیّت رقابت آنلاین دارد و تمام بازی‌بازهای آن می‌توانند علاوه بر آن که بازی را به صورت یک نفره در رایانۀ شخصی خود انجام دهند، با اتّصال به اینترنت، در یک رقابت ملّی در درون بازی حضور یابند و سعی خود را برای جلوافتادن از سایر بازی‌بازهای بازی به کار گیرند. بدیهی است در مقاطع زمانی مشخّص به بهترین بازی‌بازهای این بازی، جوایز ارزنده‌ای داده خواهد شد.

داستانی بِنیسی گفت: هم‌اکنون وبگاه این بازی به نشانی safarejanjali.ir راه‌اندازی شده است و کاربران محترم می‌توانند از هم‌اکنون با بیان دیدگاه‌ها و پرسش‌های خود و همچنین پاسخ‌دهی به دیگر کاربران، اقدام به جمع‌آوری امتیاز کنند.

لازم به ذکر است که این بازی در ایران نمونۀ نزدیک ندارد و پیش‌بینی می‌شود تا اواخر ماه بعد به بازار بازی‌های رایانه‌ای ایران عرضه شود. شایان ذکر است که «شرکت رسانه‌گستر بنیسی»، یکی از شرکت‌های دانش­بنیان و تولیدکنندۀ بازی‌های رایانه‌ای فاخر است که تاکنون موفّق به تولید و انتشار بازی‌های رایانه‌ای پُر استقبال «عملیّات انهدام 1:نبرد فاو» و «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» و دریافت ده‌ها جایزه و مقام استانی، ملّی و بین‌المللی شده است.

 

  معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

 

تعداد بازدید از این مطلب: 361 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

       

تمام حقوق اين پايگاه اينترنتی، ویژه شرکت رسانه‌گستر بنیسی است و بیان مطلب از این پایگاه اینترنتی، تنها با ذکر نام پایگاه بلامانع می‌باشد.

لطفا نظرات و دیدگاه‌های خود را با کلیک‌کردن بر روی دکمه «نامه» برای ما ارسال فرمایید.