صفحه اصلی این پایگاه اینترنتی معرفی بازی، تصاویر بازی، پوستر بازی، تریلر بازی، بازی‌نامه، تحقیقات میدانی بازی و ... اخبار بازی و انعکاس بازی در رسانه‌های مختلف خرید بازی‌های عملیات انهدام و وسایل پیرامونی آن‌ها امور مربوط به کاربران بازی، ثبت‌نام کاربران، خرید بازی، درخواست نمایندگی پخش و ... هدیه‌های بازی به کاربران، تصاویر پس‌زمینه بازی، محافظ صفحه‌نمایش بازی و ... پرسش‌های متداول درباره بازی، ارسال پرسش درباره بازی، ارسال نظر درباره بازی و ... بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو به همراه تمام اطلاعات آن و امکان خرید آن
 

کد خبر: 061

عنوان خبر: مصاحبه رادیو فرهنگ با مدیرعامل «شرکت رسانه‌گستر بنیسی»
تاریخ انتشار خبر: 16 / 03 / 1394

منبع خبر: همین پایگاه اینترنتی.

 

به گزارش روابط عمومی «شرکت رسانه‌گستر بنیسی»، طی مصاحبه‌ای که از سوی رادیو فرهنگ با مدیرعامل شرکت «حبیب داستانی بنیسی» انجام شد، ایشان به معرفی شرکت و فعّالیّت‌های مربوطه پرداختند و در ادامه از رونمایی بازی جدید شرکت به نام سفر جنجالی خبر دادند که بعد از ایّام ماه مبارک رمضان عرضه خواهد شد. ایشان افزودند، این بازی به عنوان نخستین بازی رایانه‌ای است که در ژانر «سبک زندگی اسلامی ایرانی» و در سبک Hidden Object (اشیاء پنهان) تولید می‌شود.

مدیرعامل خاطرنشان کردند که نسخه‌های PC و اندروید این بازی وارد بازار خواهند شد. علاقه‌مندان نیز می‌توانند با مراجعه به وبگاه بازی رایانه‌ای safarejanjali.ir این بازی را تهیه نمایند.

فایل صوتی این مصاحبه

  معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

 

تعداد بازدید از این مطلب: 203 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

       

تمام حقوق اين پايگاه اينترنتی، ویژه شرکت رسانه‌گستر بنیسی است و بیان مطلب از این پایگاه اینترنتی، تنها با ذکر نام پایگاه بلامانع می‌باشد.

لطفا نظرات و دیدگاه‌های خود را با کلیک‌کردن بر روی دکمه «نامه» برای ما ارسال فرمایید.