صفحه اصلی این پایگاه اینترنتی معرفی بازی، تصاویر بازی، پوستر بازی، تریلر بازی، بازی‌نامه، تحقیقات میدانی بازی و ... اخبار بازی و انعکاس بازی در رسانه‌های مختلف خرید بازی‌های عملیات انهدام و وسایل پیرامونی آن‌ها امور مربوط به کاربران بازی، ثبت‌نام کاربران، خرید بازی، درخواست نمایندگی پخش و ... هدیه‌های بازی به کاربران، تصاویر پس‌زمینه بازی، محافظ صفحه‌نمایش بازی و ... پرسش‌های متداول درباره بازی، ارسال پرسش درباره بازی، ارسال نظر درباره بازی و ... بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو به همراه تمام اطلاعات آن و امکان خرید آن
 

شما به دو روش زیر می‌توانید محصولات «مجموعه بازی‌های رایانه‌ای سه‌بعدی عملیّات انهدام» را به صورت مستقیم از «شرکت رسانه‌گستر بنیسی» تهیّه کنید:

بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» را دانلود نمایید؛

نسخه فیزیکی هر یک از بازی‌های این مجموعه و یا کتاب بازی‌نامه را سفارش دهید و پس از تحویل‌گرفتن آن‌ها در درب منزل و یا محلّ کار خود، مبلغ مرسوله را پرداخت کنید.

 

نکته: بازدیدکنندگان محترمی که در روستا سکونت دارند، طبق قوانین اداره پست، تنها می‌توانند از روش نخست (یعنی: دانلود بازی)

استفاده کنند. در صورت نیاز نیز می‌توانند با دفتر مرکزی شرکت به شماره تلفن 32816110 - 025 تماس بگیرند.

 

هم‌اکنون شما می‌توانید بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» را به صورت کاملاً رایگان دانلود کنید.

دانلود بازی یادشده نسبت به خرید بسته فیزیکی این بازی، از جهات مختلف به نفع شماست که از جمله این جهات می‌توان به عدم نیاز به پرداخت هزینه ارسال پستی سفارشی یا پیشتاز مرسوله (که معمولاً بیش‌تر از مبلغ خود بازی می‌شود) و همچنین انتظار چندین روزه (معمولاً بیش از یک هفته) برای رسیدن بازی اشاره کرد. فواید گوناگون و دیگر این روش را می‌توانید با کلیک‌کردن بر روی دکمه «ورود به بخش دانلود بازی» مشاهده نمایید.

برای دانلود رایگان بازی، بر روی دکمه «دانلود رایگان» زیر کلیک کنید و پس از دانلود بازی، به تعداد موردنظر خود شناسه نرم‌افزاری تهیّه نمایید. هزینه هر شناسه نرم‌افزاری با 20 درصد تخفیف نسبت به نسخه فیزیکی بازی، 4800 تومان است که با استفاده از تمام کارت‌های بانکی عضو شتاب می‌توانید هزینه مربوطه را پرداخت کنید:

 

شما می‌توانید هر یک از محصولات زیر را به روش زیر خریداری کنید:

1. محصول(های) موردنظر خود را سفارش دهید؛

2. محصول(های) سفارش‌داده‌شده را در درب منزل یا محلّ کار خود تحویل بگیرید؛

3. مبلغ محصول(های) سفارش‌داده‌شده را پس از دریافت آن‌ها پرداخت کنید.

 

 

خریداران محترم می‌توانند برای پیگیری سفارش خود، روی دکمه زیر کلیک کنند:

رهگیری خرید

 

 

       

تمام حقوق اين پايگاه اينترنتی، ویژه شرکت رسانه‌گستر بنیسی است و بیان مطلب از این پایگاه اینترنتی، تنها با ذکر نام پایگاه بلامانع می‌باشد.

لطفا نظرات و دیدگاه‌های خود را با کلیک‌کردن بر روی دکمه «نامه» برای ما ارسال فرمایید.