سرصفحه
حضور رسانه‌گستر بِنیسی در نمایشگاه دستاوردهای بازی‌سازی انقلاب اسلامی
 

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی،‌ همزمان با سالروز جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و برگزاری جشن چهل‌سالگی انقلاب، نمایشگاه دستاوردهای بازی‌سازی انقلاب اسلامی در پارک دانشجو برگزار شد و رسانه‌گستر بِنیسی - تولید کننده بازی‌های دیجیتالی سبک‌زندگی و دفاع‌مقدس - در این نمایشگاه حضوری فعال داشت.
این نمایشگاه که با هماهنگی بنیاد ملی باز‌ی‌های رایانه‌ای در پارک دانشجو برگزار شده بود، پذیرای جمع کثیری از علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای و اندرویدی بود و 2 غرفه متعلق به بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و شرکت رسانه‌گستر بِنیسی به معرفی دستاوردهای بازی‌سازی انقلاب اسلامی پرداختند.
در این نمایشگاه، فیلم‌ها (تریلرها)ی بازی‌های عملیات انهدام 3، بازی سفر جنجالی و کلیپی بسیار زیبا از سخنان مقام معظم رهبری با موضوع بیاییم بازی تولید کنیم پخش شد.
بازی‌های عملیات انهدام 1: نبرد فاو، عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر، و سفر جنجالی بخشی از محصولاتی بودند که برای فروش با تخفیف ویژه در این نمایشگاه عرضه شدند.
بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 3، جدیدترین محصول شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است که تولید آن بیش از 4 سال به طول انجامیده است و قرار است طی روزهای آینده، جشن رونمایی این بازی برگزار شود.
اخبار بازی‌های ما را در کانال بازیکده در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی Baazikadeh@ دنبال کنید.
منتظر اعلام خبر جشن رونمایی از بازی عملیات انهدام 3 باشید...

1397 / 11 / 22 :تاریخ انتشار خبر

واکنش کاربران

نظر یا پرسش شما درباره این مطلب


تعداد بازدید از این صفحه: 71 عدد

 

 پاصفحه
نشانی: قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 10، طبقۀ 2
تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژۀ شرکت رسانه‌گستر بنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، تنها با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.