سرصفحه
مصاحبه هفته‌نامه همشهری جوان با روحانی بازی‌ساز
 

به گزارش روابط‌عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، هفته‌نامه همشهری جوان در آخرین شماره خود (اول دی 1397)، ضمن مصاحبه با روحانی بازی‌ساز، سوالاتی را در خصوص انگیزه و نحوه ورود ایشان به عرصه تولید بازی‌های دیجیتالی و بازی‌های تولید شده در شرکت رسانه‌گستر بِنیسی پرسید.
هفته‌نامه همشهری جوان، یکی از نشریات زیرمجموعه موسسه همشهری است که به صورت هفتگی، موضوعات فرهنگی - اجتماعی با رویکرد جوانان را در مورد بررسی قرار می‌دهد
این هفته‌نامه در تازه‌ترین شماره خود (شماره 681، اول دی 1397) ودر پرونده ویژه بازی‌های رایانه‌ای، پای صحبت روحانی بازی‌ساز - حجت‌الاسلام حبیب داستانی بِنیسی - نشست و سوالاتی را از ایشان در خصوص انگیزه و نحوه ورودشان به عرصه تولید بازِی‌های دیجیتالی و محصولات تولیدی شرکت ایشان پرسید.
حجت‌الاسلام حبیب داستانی بِنیسی یکی از طلاب حوزه علمیه است که چند سالی است با ورود جدی در زمینه تولید و انتشار بازی‌های دیجیتالی، محصولات فاخری را با رویکرد سبک زندگی اسلامی ایرانی در شرکت رسانه‌گستر بِنیسی تولید نموده است. این شرکت، از سال 1388 و با هدف ارائه مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین توسط ایشان پایه‌گذاری شد و از همان آغاز، تولید بازی‌های دیجیتالی جذاب، مهیج و ماجراجویانه را در دستور کار خود قرار داده و تاکنون موفق به تولید 7 محصول فاخر با موضوعاتی همچون دفاع مقدس و سبک زندگی اسلامی ایرانی شده است.
بازی‌ رایانه‌ای عملیات انهدام یک: نبرد فاو، بازی رایانه‌ایعملیات انهدام دو: نبرد خرمشهر، کتاب آموزش استانداردهای بازِی‌نامه‌نویسی، بازی رایانه‌ای سفر جنجالی، بازی اندرویدی سفر جنجالی و بازی صوتی سفر جنجالی محصولات تولیدی این شرکت هستند.
همچنین این شرکت، موفق به اتمام نسخه سوم مجموعه‌بازی‌های عملیات انهدام با نام عملیات انهدام سه: نفس‌گیرترین نبرد شده است که هم‌اکنون در مرحله اشکال‌گیری قرار دارد.
این بازی جدید قرار است پس از انجام مراسم رونمایی به بازار عرضه شود که زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
شما می‌توانید جهت دریافت فایل این مصاحبه روی اینجا کلیک کنید.
با عضویت در کانال بازیکده در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی @Baazikadeh از آخرین اخبار شرکت رسانه‌گستر بِنیسی و بازی‌های تولیدی آن مطلع شوید.

1397 / 10 / 9 :تاریخ انتشار خبر

واکنش کاربران

نظر یا پرسش شما درباره این مطلب


تعداد بازدید از این صفحه: 133 عدد

 

 پاصفحه
نشانی: قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 10، طبقۀ 2
تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژۀ شرکت رسانه‌گستر بنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، تنها با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.