سرصفحه
مجموعه عملیات انهدام

دانلود و خرید

پیش‌خرید بازی عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد

شما می‌توانید این بازی را با 20% تخفیف، پیش‌خرید کرده و از نخستین کسانی باشید که لذت انجام این بازی را درک می‌نمایید.

برای این کار، روی دکمه پیش‌خرید زیر کلیک کرده، کاربرگ را با دقت تکمیل نموده و با اتصال به درگاه بانک ملت و پرداخت مبلغ 12000 تومان (با هر یک از کارت‌های بانکی عضو شتاب)، شناسه خرید به شما داده می‌شود‌. با آغاز عرضه بازی، از سوی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی با شما تماس گرفته شده و لینک دانلود و شناسه نرم‌افزاری بازی برای شما تحویل داده می‌شود.

دانلود و خرید بازی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر

شما می‌توانید بازی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر را از پایین همین صفحه به صورت پستی خرید کنید یا اینکه آن را از همین قسمت دانلود نموده و سپس برای فعال‌سازی آن، شناسه نرم‌افزاری تهیه کنید. هزینه هر شناسه 4500 تومان است که با آن می‌توانید بازی را بر روی سه رایانه فعال کنید. همچنین خریداران عزیزی که به هر دلیل (همچون: خرابی سی‌دی) موفق به نصب بازی نشده‌اند، می‌توانند با دانلود رایگان بازی و استفاده از همان شناسه نرم‌افزاری موجود در پاکت سی‌دی، بازی را فعال کنند.

دانلود و خرید بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو

شما می‌توانید بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو را از پایین همین صفحه به صورت پستی خرید کنید یا اینکه با پرداخت مبلغ 4000 تومان (با استفاده از هر یک از کارت‌های بانکی عضو شتاب)، پیوند (لینک) دانلود بازی را دریافت کرده و بازی را دانلود نمایید.

دانلود پیش‌نیازها

برای اجرای بازی‌های عملیات انهدام، لازم است برنامه پیش‌نیاز DirectX9 (برای ویندوزXP) و DirectX11 (برای ویندوز7 به بالا) را نصب کنید؛ جهت دانلود روی لینک‌های زیر کلیک نمایید.

خرید پستی محصولات

شما می‌توانید هر یک از محصولات شرکت رسانه‌گستر بنیسی را به صورت پستی خرید کنید. با این کار و با استفاده از شبکه اجتماعی باسلام، نسخه بسته‌بندی‌شده محصولات با تخفیف پستی ویژه به دست شما می‌رسد و می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید. همچنین خرید محصولات به صورت مجموعه‌ای باعث کاهش قیمت محصولات می‌شود.

پیش‌خرید بازی عملیات انهدام 3 + ماکت تجهیزات نظامی

بسته شماره یک

شما می‌توانید بسته شماره یک بازی عملیات انهدام 3 را با تخفیف ویژه و تنها به قیمت 20/000 تومان پیش خرید کنید. این بسته شامل DVD عملیات انهدام 3، ماکت مین گوجه‌ای، ماکت نارنجک و ماکت فشنگ می‌باشد که با نازل‌ترین نرخ خدمات پستی، برای شما ارسال می‌گردد.

پیش‌خرید بازی عملیات انهدام 3 + ماکت تجهیزات نظامی

بسته شماره دو

شما می‌توانید بسته شماره دو بازی عملیات انهدام 3 را با تخفیف ویژه و تنها به قیمت 25/000 تومان پیش خرید کنید. این بسته شامل DVD عملیات انهدام 3، ماکت مین منور، ماکت نارنجک، جاسوئیچی فشنگی، کلاه‌خود کوچک و سربند می‌باشد که با نازل‌ترین نرخ خدمات پستی، برای شما ارسال می‌گردد.

پیش‌خرید بازی عملیات انهدام 3 + ماکت تجهیزات نظامی

بسته شماره سه

شما می‌توانید بسته شماره سه بازی عملیات انهدام 3 را با تخفیف ویژه و تنها به قیمت 30/000 تومان پیش خرید کنید. این بسته شامل DVD عملیات انهدام 3، ماکت خمپاره، ماکت نارنجک، جاسوئیچی کلاه‌خود و فشنگ می‌باشد که با نازل‌ترین نرخ خدمات پستی، برای شما ارسال می‌گردد.

پیش‌خرید بازی عملیات انهدام 3 + ماکت تجهیزات نظامی

بسته شماره چهار

شما می‌توانید بسته شماره چهار بازی عملیات انهدام 3 را با تخفیف ویژه و تنها به قیمت 40/000 تومان پیش خرید کنید. این بسته شامل DVD عملیات انهدام 3، ماکت جعبه مهمات، ماکت مین والمر، ماکت مین منور، ماکت مین گوجه‌ای، جاسوئیچی کلاه‌خود و سربند می‌باشد که با نازل‌ترین نرخ خدمات پستی، برای شما ارسال می‌گردد.

پیش‌خرید بازی عملیات انهدام 3 + ماکت تجهیزات نظامی

بسته شماره پنج

شما می‌توانید بسته شماره پنج بازی عملیات انهدام 3 را با تخفیف ویژه و تنها به قیمت 50/000 تومان پیش خرید کنید. این بسته شامل DVD عملیات انهدام 3، کلاه‌خود کوچک، ماکت مین والمر، ماکت مین ضد‌خودرو، ماکت نارنجک، جاسوئیچی مین گوجه‌ای، زنجیر، پلاک و پیکسل می‌باشد که با نازل‌ترین نرخ خدمات پستی، برای شما ارسال می‌گردد.

پیش‌خرید بازی عملیات انهدام 3 + نسخه‌های پیشین

بسته شماره شش

شما می‌توانید بسته شماره شش را با تخفیف ویژه و تنها به قیمت 23/000 تومان پیش خرید کنید. این بسته شامل DVD بازی عملیات انهدام 3 ، DVD بازی عملیات انهدام 2 و DVD بازی عنلیات انهدام 1 می‌باشد که با نازل‌ترین نرخ خدمات پستی، برای شما ارسال می‌گردد.

پیش‌خرید بازی عملیات انهدام 3 + ماکت تجهیزات نظامی

بسته شماره هفت

شما می‌توانید بسته شماره شش را با تخفیف ویژه و تنها به قیمت 25/000 تومان پیش خرید کنید. این بسته شامل DVD بازی عملیات انهدام 3 ، تندیس کلاه‌خود شهدا و تندیس نارنجک می‌باشد که با نازل‌ترین نرخ خدمات پستی، برای شما ارسال می‌گردد.
واکنش کاربران

نظر یا پرسش شما درباره این مطلب


تعداد بازدید از این صفحه: 6124 عدد

تعداد نظرات بازدیدکنندگان این صفحه: 5 عدد

امیرحسین دهقانی

واقعا بازی خیلی عالی است، به خصوص عملیات انهدام ۱ و 2. من چند سال بود که دنبال یک بازی ایرانی با موضوع دفاع مقدس می‌گشتم و حالا این بازی را پیدا کردم و آن موقع بازی خارجی بازی نمی‌کردم.

امیرحسین دهقانی

چگونه می‌تونم با آقای بنیسی حرف بزنم؟

پاسخ: شما می‌توانید با مسئول روابط عمومی شرکت با شمارۀ 09100300018 تماس بگیرید و صحبت کنید. در مواردی که امر مهمی پیش آمده باشد، مدیرعامل (حجّت الاسلام و المسلمین داستانی بنیسی) نیز ورود می‌کنند.

امیرحسین دهقانی

گرافیک نسخه معمولی عملیات انهدام ۲ با گرافیک نسخه ویژه همین بازی چه تفاوتی دارد؟

پاسخ: این دو نسخه از نظر گرافیکی با هم تفاوتی ندارند و تفاوت آن‌ها در موارد زیر است:
۱. نسخه ویژه بازی دارای بسته‌بندی شکیل‌تر و زیباتری است؛
۲. نسخه ویژه بازی بر روی ۴ رایانه نصب می‌شود؛ امّا نسخه معمولی بر روی ۳ رایانه نصب می‌گردد؛
۳. نسخه ویژه بازی دارای پوستر بازی است؛
۴. نسخه ویژه بازی دارای دفترچه راهنمای تمام‌رنگی می‌باشد.

امیرحسین دهقانی

چرا قبل از نصب مجموعه بازی[های] عملیات انهدام، باید دو نرم‌افزار پیش‌نیاز را دانلود کنیم؟

پاسخ: تمام بازی‌های سه‌بعدی برای اجرا به نرم‌افزار DirectX نیاز دارند که کاربران معمولاً پس از نصب ویندوز، این برنامه را نیز نصب می‌کنند. چنانچه کاربری از کاربران بازی‌های «عملیّات انهدام» این برنامه را نصب نکرده باشد، می‌تواند از طریق وبگاه ما آن را دانلود کرده و نصب نماید.

امیرحسین دهقانی

چرا عملیات انهدام ۲ در فروشگاه‌های سراسر کشور وجود ندارد؟

پاسخ: متأسّفانه به علّت عدم همکاری فروشگاه‌ها و مراکز مربوطه در نشر بازی‌های دیجیتالی و همچنین بازی‌های ایرانی، تنها تعدادی از فروشگاه‌های معتبر این بازی را در اختیار مردم قرار می‌دهند. شما می‌توانید از همین صفحه، نسبت به خرید نسخه فیزیکی یا دانلودی بازی‌ها اقدام کنید.

 


 پاصفحه
تمام حقوق اين وبگاه، ویژۀ شرکت رسانه‌گستر بنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، تنها با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.