سرصفحه
عملیات انهدام و سفر جنجالی، پیشنهاد دانلودی خبرنامه‌ی دانشجویان ایران


 

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، وبگاه خبرنامه‌ی دانشجویان ایران (IUSNews) ضمن اختصاص ستون بخش فن‌آوری اطلاعات خود با عنوان «خودنمایی بازی‌های رایانه‌ای ایرانی در بازار جهانی»، از بازی‌های تولید شده در شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی حمایت کرده و دانلود این بازی‌ها را به بازی‌بازها و جوانان ایرانی پیشنهاد داد.
این پایگاه، یک رسانه‌ی دانشجویی است که اخبار دانشگاه‌ها خصوصا اخبار مربوط به حوزه‌ی فناوری‌ اطلاعات را از منظر جبهه‌ی فرهنگی انقلاب اسلامی ، مورد تحلیل، نقد و پوشش قرار می‌دهد. پوشش و رصد کامل اخبار گروه‌های مختلف تشکل‌های دانشجویی از ویژگی‌های برجسته این پایگاه خبری دانشجویی است و به تازگی بخش جدیدی را با نام «باشگاه نویسندگان» به منظور انتشار مطالب و تحلیل‌های دانشجویان راه‌اندازی کرده است.
این وبگاه در تازه‌ترین مطلب در ستون فن‌آوری اطلاعات خود، با اشاره اینکه بازی‌های رایانه‌ای به یک صنعت پردرآمد تبدیل شده‌اند، از ورود ایران به این عرصه و خودنمایی شرکت‌‌های دانش بنیان علی‌رغم حضور کوتاه‌مدت جوانان ایرانی خبر داد.
این رسانه‌ی دانشجویی، تولید بازی‌ها باکیفیت رایانه‌ای و موبایلی همچون عملیات انهدام 1: نبرد فاو، عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر و بازی‌ رایانه‌ای / اندرویدی سفر جنجالی را محصول عملکرد ویژه و خلاقیت تولیدکنندگان آن دانست و تولید بازی‌های فاخر اینچنینی را موجب سربلندی ایران دانست.
شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، این افتخار را دارد که از سال 1388، تولید بازی‌های دیجیتالی ارزشی و فاخر را با هدف ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین در دستور کار قرار دهد.
این شرکت دانش‌بنیان به مدیرعاملی جناب حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی پایه‌گذاری شده است و تاکنون موفق به تولید و انتشار چهار محصول ارزشی به نام‌های بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو، عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر، کتاب آموزش استاندارهای بازی‌نامه‌نویسی، و بازی‌ رایانه‌ای / اندرویدی سفر جنجالی (با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی) شده است.
عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد، نام جدیدترین محصول این شرکت است که هم‌اکنون در مراحل پایانی تولید قرار دارد و ان‌شاءالله به زودی به بازار عرضه خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی این شرکت و محصولات تولیدی آن به وبگاه بِنیسی ، یا کانال بازیکده و یا به صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

1396 / 5 / 26 :تاریخ انتشار خبر

نظر یا پرسش / آمار کاربران
نظر یا پرسش شما
نظر یا پرسش شما
تعداد بازدید از این صفحه: 1,058 عدد
 پاصفحه پاصفحه
تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقه 1 / تلفن و دورنگار: 32816110 - 025 / تلفن روابط عمومی: 09100300018 / تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژه شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.