سرصفحه
بازی‌های
عملیات انهدام«دانلود و خرید»
دانلود بازی عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد

شما می‌توانید بازی عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد را از پایین همین صفحه به صورت پستی خرید کنید یا اینکه بازی را از همین قسمت دانلود نموده و سپس برای فعال‌سازی آن، کد (شناسه نرم‌افزاری) را با 20% تخفیف نسبت به بازار و تنها به مبلغ 51200 تومان تهیه کنید. (قیمت بازی در بازار، 64000 تومان است.)

دانلود بازی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر

شما می‌توانید بازی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر را از پایین همین صفحه به صورت پستی خرید کنید یا اینکه آن را از همین قسمت دانلود نموده و سپس برای فعال‌سازی آن، کد (شناسه نرم‌افزاری) را با 20% تخفیف نسبت به بازار و تنها به مبلغ 31200 تومان تهیه کنید. (قیمت بازی در بازار، 39000 تومان است.)

دانلود بازی عملیات التدمیر 2: معرکة خرمشهر

شما می‌توانید نسخه عربی بازی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر را که عملیات التدمیر 2: معرکة خرمشهر نام دارد، از پایین همین صفحه به صورت پستی خرید کنید یا لینک دانلود آن را از همین قسمت و با احتساب 20% تخفیف نسبت به بازار و پرداخت تنها مبلغ 28800 تومان، دریافت نموده و بازی را دانلود کنید. (قیمت بازی در بازار، 36000 تومان است.)

دانلود بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو

شما می‌توانید بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو (نسخه بهبودیافته) را از پایین همین صفحه به صورت پستی خرید کنید یا لینک دانلود آن را از همین قسمت و با احتساب 20% تخفیف نسبت به بازار و پرداخت تنها مبلغ 24800 تومان، دریافت نموده و بازی را دانلود کنید. (قیمت بازی در بازار، 31000 تومان است.)

دانلود بازی عملیات انهدام: نسخه همراه

شما می‌توانید بازی عملیات انهدام: نسخه همراه را به صورت رایگان از همین قسمت دانلود کرده و آن را به گوشی یا تبلت اندرویدی خود منتقل نموده و از انجام بازی لذت ببرید. در صورت دانلود مستقیم بازی، می‌توانید از بخش کوپن‌های تخفیف در فروشگاه بازی استفاده کنید.

دانلود کتاب رمان عملیات انهدام

شما می‌توانید بخشی از کتاب رمان عملیات انهدام را از همین قسمت به صورت رایگان دانلود کنید و پس از مطالعه آن و در صورت تمایل، نسخه کامل کتاب را با احتساب 20% تخفیف نسبت به بازار و پرداخت تنها مبلغ 28800 تومان، دانلود نمایید. (قیمت کتاب در بازار، 36000 تومان است.)

دانلود سند بررسی 50 بازی متداول در ایران

شما می‌توانید بخشی از سند بررسی 50 بازی متداول در ایران را از همین قسمت به صورت رایگان دانلود کنید و پس از مطالعه آن و در صورت تمایل، نسخه کامل سند را با احتساب 20% تخفیف نسبت به بازار و پرداخت تنها مبلغ 1200000 تومان، دانلود نمایید. (قیمت اصلی سند، 1500000 تومان است.)

دانلود بازی سفر جنجالی 1 (ویندوزی)

شما می‌توانید بازی سفر جنجالی 1 را از پایین همین صفحه به صورت پستی خرید کنید یا اینکه آن را از همین قسمت دانلود نموده و سپس برای فعال‌سازی آن، کد (شناسه نرم‌افزاری) را با 20% تخفیف نسبت به بازار و تنها به مبلغ 31200 تومان تهیه کنید. (قیمت بازی در بازار، 39000 تومان است.)

دانلود بازی سفر جنجالی 1 (اندرویدی)

شما می‌توانید بازی سفر جنجالی 1 را به صورت رایگان از همین قسمت دانلود کرده و آن را به گوشی یا تبلت اندرویدی خود منتقل نموده و از انجام بازی لذت ببرید.

دانلود بازی سفر جنجالی 2 : رویای پنهان (اندرویدی)

شما می‌توانید بازی سفر جنجالی 2 را به صورت رایگان از همین قسمت دانلود کرده و آن را به گوشی یا تبلت اندرویدی خود منتقل نموده و از انجام بازی لذت ببرید.

دانلود ‌پیش‌نیازها

برای اجرای بازی‌های عملیات انهدام، برنامه پیش‌نیاز DirectX 9c (برای ویندوز XP) و DirectX 11 (برای ویندوز 7 به بالا) را نصب کنید. همچنین در صورت ظاهرشدن پیام خطای Runtime، برنامه RuntimePack را نصب نمایید.

به‌روزرسانی درایور کارت گرافیک

برای اجرای روان‌تر بازی‌های عملیات انهدام، درایور کارت گرافیک رایانه خود را به‌روزرسانی کنید. روی پیوند (لینک) مربوط به کارت گرافیک رایانه خود کلیک نمایید تا به وبگاه اصلی تولیدکننده آن هدایت شوید و آخرین نسخه درایور آن را نصب کنید:

خرید پستی محصولات

برای خرید محصولات به صورت بسته‌بندی‌شده و تحویل‌گرفتن آن‌ها در درب منزل یا محل کار‏‏، روی گزینه موردنظر کلیک کنید. همچنین با خرید محصولات به صورت مجموعه‌ای، تخفیف دریافت نمایید. با خرید پستی محصولات، هزینه پست به مبلغ محصولات افزوده می‌شود.

در صورت خرید بیش از 100 هزار تومان، هزینه ارسال به سراسر کشور رایگان محاسبه می‌شود.

نظر یا پرسش / آمار کاربران
نظر یا پرسش شما
نظر یا پرسش شما
تعداد بازدید از این صفحه: 1 عدد
مجموعه
عملیات انهدامدانلود و خرید
بازی رایانه‌ای جدید و جذاب
عملیات انهدام 3
نفس‌گیرترین نبرد
نامزد موردانتظارترین بازی ایرانی
در هشتمین جشنواره
بازی‌های ویدیویی ایران
و دارای مقام
بالاترین سطح فن‌آوری در کشور
از سامانه ارزیابی فناوری کل کشور
فیلمی از بازی
دانلود بازی نسخه3.0.3 خرید شناسه نرم‌افزاری
عملیات انهدام 2
نبرد خرمشهر
دانلود بازی خرید شناسه نرم‌افزاری
عملیات التدمیر 2
معرکة خرمشهر
دانلود و خرید بازی
عملیات انهدام 1
نبرد فاو
دانلود و خرید بازی
بازی اندرویدی جذاب
سفر جنجالی 1
شما می‌توانید بازی سفر جنجالی 1 را به صورت رایگان از همین قسمت دانلود کرده و آن را به گوشی یا تبلت اندرویدی خود منتقل نموده و از انجام بازی لذت ببرید.
دانلود مستقیم دانلود مستقیم
نسخه کامل
دانلود از کافه بازار دانلود از مایکت
بازی اندرویدی جذاب
سفر جنجالی 2
شما می‌توانید بازی سفر جنجالی 2 را به صورت رایگان از همین قسمت دانلود کرده و آن را به گوشی یا تبلت اندرویدی خود منتقل نموده و از انجام بازی لذت ببرید.
دانلود مستقیم دانلود از کافه بازار دانلود از مایکت
‌ بازی رایانه‌ای
سفر جنجالی 1
دانلود بازی خرید شناسه نرم‌افزاری
دانلود پیش نیازهای رایانه‌ای
دانلود DirectX 11 دانلود DirectX 9c دانلود Runtime Pack
‌خرید پستی محصولات
 پاصفحه پاصفحه
تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقه 1 / تلفن و دورنگار: 32816110 - 025 / تلفن روابط عمومی: 09100300018 / تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژه شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.