سرصفحه
آغاز صادرات نسخه‌ی عربی بازی سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر»


 

به گزارش ‌روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، نسخه‌ی عربی بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرمشهر» با نام «عملیّات التّدمیر 2: معرکة خرّمشهر» به عنوان نخستین بازی رایانه‌ای ایرانی صادراتی، به سفارش کشور لبنان تولید شده و جهت توزیع در لبنان و دیگر کشورهای عربی به این کشور صادر گردید.
بازی ارزشی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» که یکی از محصولات فاخر شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی به شمار می‌رود، چندی پیش مورد استقبال کشور لبنان قرار گرفت و با رایزنی‌هایی که بین مسئولین این کشور و شرکت رسانه‌گستر بِنیسی انجام شد، مقرّر شد تا ضمن ترجمه‌ی این بازی به زبان عربی، امکان صادرات این بازی به کشور لبنان مهیّا شود.

هر چند تاکنون امکان دانلود بازی‌های ایرانی مختلف در خارج از کشور وجود داشته است و در مواردی نیز صورت گرفته است؛ امّا بازی «عملیّات التّدمیر 2: معرکة خرّمشهر» نخستین بازی رایانه‌ای ایرانی است که توانسته است به صورت رسمی و به صورت کاملاً فیزیکی و بسته‌بندی‌شده به کشورهای دیگر صادرات شود و این علاوه بر نمایش پیدایش راهی نو برای بازی‌های ایرانی و به ویژه بازی‌های ارزشی، نشان‌دهندۀ جذّابیّت‌های متعدّد بازی یادشده است.

متون نسخه‌ی عربی این بازی در کشور لبنان ترجمه شده و صداگذاری (دوبله) آن به زبان عربی نیز توسّط صداپیشگان مطرح کشور لبنان و در شهر بیروت انجام شده است و آماده‌سازی نهایی، تکثیر و بسته‌بندی این محصول را شرکت رسانه‌گستر بِنیسی انجام داده است.
بازی‌های رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام»، تنها مجموعه‌ بازی رایانه‌ای تولیدشده با موضوع دفاع مقدّس است که جذّابیّت‌های داستانی، دیداری و شنیداری فراوانی دارد و هر روزه بر استقبال مردمی آن در داخل و خارج کشور افزوده می‌شود.

در نسخه‌ی اوّل این بازی با نام «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو»، کمیل،‌ رزمنده‌ی دلاوری است که مأموریّت دارد پس از شناسایی استعداد دشمن در منطقه‌ی اروند، در شب حمله از رودخانه‌ی وحشی اروند بگذرد و خود را به ساحل عراق برساند...
نسخه‌ی دوم این بازی موسوم به «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» که در سال 1392 به بازار عرضه گردید، تصویر نشان‌دهندۀ آغاز درگیری تنگاتنگ و نفس‌گیری بین رزمندگان ایرانی و نیروهای ارتش صدام برای باز‌پس‌گیری شهر راهبردی خرّمشهر است که هر لحظه بر میزان این درگیری‌ها افزوده می‌شود، ابوالفضل نیز به عنوان یکی از رزمنده‌های یک گردان تازه‌نفس، از رودخانه‌ی بزرگ کارون عبور کرده و وارد نخلستانی وحشی می‌شود...
این شرکت هم‌اکنون در مراحل پایانی تولید نسخه‌ی سوم این مجموعه با نام «عملیّات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» است که ان‌شاءالله به زودی اخبار جدیدی از آن اعلام خواهد گردید.
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و محصولات تولیدی آن به وبگاه بِنیسی، وبگاه عملیّات انهدام، کانال بازیکده و یا صفحه روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.انتشاردهندگان دیگر این خبر

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

خبرگزاری ایکنا (خبرگزاری بین‌المللی قرآن)

گیم‌نت سورنا

صاحب‌خبر

خبرفارسی

خبرگزاری قطره

شفقنا

فردو نیوز

ویکی‌نیوز

هما نیوز

فان‌گاه

پورتال خبرخوان الیم

باشگاه خبرنگاران جوان

مجله ایرانی

عروةالوثقی

خبردونی

یاهو نیوز

AsiT Co

Worldcast

مجله خبری نیوزس

1396 / 7 / 16 :تاریخ انتشار خبر

نظر یا پرسش / آمار کاربران
نظر یا پرسش شما
نظر یا پرسش شما
تعداد بازدید از این صفحه: 1,076 عدد
 پاصفحه پاصفحه
تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقه 1 / تلفن و دورنگار: 32816110 - 025 / تلفن روابط عمومی: 09100300018 / تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژه شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.