سرصفحه
تقدیر از شرکت رسانه‌گستر بِنیسی در زمینه هوش مصنوعی و فن‌آوری‌های نوین


 

رویداد ملی تبادل فن‌آوری اطلاعات حوزه علوم و فرهنگ اسلامی، با هدف شناسایی و افزایش تعامل مراکز فن‌آورانه و دانش‌بنیان با مراکز مرتبط با علوم و فرهنگ اسلامی به همت ستاد راهبری فن‌آوری‌های هوشمند حوزه‌های علمیه برگزار شد.

این رویداد با حضور حضرت آیت‌الله اعرافی (مدیر حوزه‌های علمیه)، دکتر دهقانی فیروزآبادی (معاون علمی، فن‌آوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری)، دکتر خیاطیان (رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری)، سردار دکتر احمدیان (دبیر شورای عالی امنیت ملی)، و دکتر مینایی (دبیر ستاد هوش مصنوعی معاونت علمی ریاست جمهوری، مدیر دانشکده کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت، و مشاور مدیر حوزه‌های علمیه در زمینه هوش مصنوعی) در تاریخ 15 تیرماه 1402 برگزار گردید.

در نمایشگاه جنبی این رویداد، مجموعه‌های فعال در عرصه فن‌آوری‌های نوین و هوش مصنوعی به نمایش و معرفی دستاوردهای خود به مدیران فن‌آوری کشور، مدیران حوزه‌های علمیه، و عموم طلاب و روحانیون پرداختند.

شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی نیز به عنوان مجموعه پیشرو در زمینه بهره‌گیری از هوش مصنوعی و فن‌آوری‌های نوین و همچنین تولید بازی‌های دیجیتالی و سامانه‌های مرتبط، ضمن میزبانی از حضرت آیت الله اعرافی (مدیر حوزه‌های علمیه) و دکتر دهقانی فیروزآبادی (معاون علمی، فن‌آوری، و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری)، به نمایش، معرفی و عرضه دستاوردهای خود پرداخت. در حاشیه این رویداد، تعدادی از مجموعه‌های فعال در زمینه هوش مصنوعی، تمایل خود را برای همکاری با شرکت اعلام کردند.

در پایان این رویداد نیز از مجموعه‌های برتر فن‌آوری در کشور تقدیر شد و طبق فرمایش حضرت آیت‌الله اعرافی: «به پاس 20 سال زحمات خالصانه و افکار نواندیشانه» از حجت‌الاسلام بِنیسی (مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی)، به عنوان نخستین مدیرعامل حوزوی، نخستین حوزوی مؤسس شرکت دانش‌بنیان، و فعال در عرصه‌های جدید تقدیر به عمل آمد.

در ادامه می‌توانید کلیپ این رویداد را مشاهده کنید:

1402 / 11 / 9 :تاریخ انتشار خبر

نظر یا پرسش / آمار کاربران
نظر یا پرسش شما
نظر یا پرسش شما
تعداد بازدید از این صفحه: 82 عدد
 پاصفحه پاصفحه
تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقه 1 / تلفن و دورنگار: 32816110 - 025 / تلفن روابط عمومی: 09100300018 / تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژه شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.