سرصفحه
رونمایی از بازی اندرویدی جدید «مهدیسا»


 

رونمایی بازی جدید شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی با عنوان مهدیسا با حضور جمعی از علما، اساتید دانشگاه، دانشجویان، و علاقه‌مندان به بازی‌های دیجیتالی، هم‌زمان با سالروز ولادت امام حسین (ع) در تاریخ 24 بهمن 1402 در تالار امام خمینی (ره) دانشگاه آزاد قم برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور دکتر سروری مجد، قائم مقام دانشگاه آزاد سراسر کشور و حجت الاسلام و المسلمین دکتر خیری، مدیر دانشگاه آزاد قم برگزار شد، سرکار خانم دکتر کریمی، مدیر گروه پژوهشی سَلوی وابسته به دانشگاه آزاد قم ضمن تبیین اهمیت تولید بازی‌های دیجیتالی با موضوع مهدویت و جایگاه آن در جهان امروز، بازی اندرویدی مهدیسا را نخستین گام در راستای ترویج فرهنگ انتظار برای نسل‌های جدید دانست و ضمن خرسندی از همکاری با شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی، از تلاش‌های مدیرعامل شرکت قدردانی کردند.

در ادامه و پس از نمایش تریلر بازی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب داستانی بِنیسی، مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، ضمن تشکر از حضور شرکت‌کنندگان در مراسم، به ابعاد محتوایی و فنی بازی مهدیسا پرداخت و با بیان اینکه این بازی ظرف ۱۸ ماه با همکاری این شرکت و گروه پژوهشی سلوی تهیه شده است، گفت: این بازی با موضوع سبک زندگی منتظرانه تولید گردیده و با ترکیب 3 سبک از بازی‌های دیجیتالی، از معدود بازی‌هایی است که به موضوع راهبردی مهدویت می‌پردازد.

دکتر بِنیسی با اشاره به اینکه بازی مهدیسا از ویژگی‌های فنی و گرافیکی بالایی برخوردار است، افزود: این بازی، محدودیت سنی ندارد و نسخه اول آن پیش از نوروز 1403 و به صورت رایگان از طریق وبگاه شرکت و فروشگاه‌های اندرویدی همچون کافه‌بازار و مایکت در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

در این مراسم رئیس دانشگاه آزاد قم با اهدای لوح تقدیر به حجت‌الاسلام بِنیسی، از زحمات ایشان بابت تولید این بازی فاخر تقدیر کرد و در پایان نیز از پوستر بازی مهدیسا رونمایی شد.

در ادامه می‌توانید از کلیپ زیر به عنوان نخستین فیلم ارائه‌شده از بازی دیدن فرمایید:

و همچنین می‌توانید کلیپ مراسم رونمایی بازی مهدیسا را مشاهده کنید:


1403 / 1 / 19 :تاریخ انتشار خبر

نظر یا پرسش / آمار کاربران
نظر یا پرسش شما
نظر یا پرسش شما
تعداد بازدید از این صفحه: 151 عدد
 پاصفحه پاصفحه
تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقه 1 / تلفن و دورنگار: 32816110 - 025 / تلفن روابط عمومی: 09100300018 / تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژه شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.